Under 14 Girls' Sabre
British Youth Championships 2015
English Institute of Sport, Sheffield
Saturday 2 May 2015

Ranking at the end of the poules

 Rank   Name   First name   Country   Club   Victory/match   Ind.   Hs   Group 
 1   FASHOKUN   Maia      SOUTH WEST   6/6   25   30   qualifier 
 2   YANG   Lumeng      LONDON   6/6   23   30   qualifier 
 3   RODDA   Keely      SOUTH WEST   6/6   17   30   qualifier 
 4   O'REILLY   Hannah      SOUTH EAST   6/6   16   30   qualifier 
 5   KHAN   Aneesah      LONDON   6/6   15   30   qualifier 
 6   WOOD   Molly      SOUTH WEST   5/6   20   29   qualifier 
 7   STEWART   Catriona      SCOTLAND EAST   4/6   10   23   qualifier 
 8   PHENNAH   Stephanie      WALES   4/6   7   27   qualifier 
 9   CURWEN   Becci      SOUTH WEST   4/6   7   24   qualifier 
 10   CORCORAN   Erin      WALES   4/6   5   23   qualifier 
 11   ROBBINS-WILKINSON   Ellen      EAST MIDLANDS   4/6   4   24   qualifier 
 11   CORMICAN   Ciara      NORTHERN IRELAND   4/6   4   24   qualifier 
 13   GRAY   Cushla      WALES   3/6   3   24   qualifier 
 14   HEDGCOCK   Loveday      SOUTH WEST   3/6   2   23   qualifier 
 15   LEVER   Rachael      EASTERN   3/6   1   23   qualifier 
 16   MCDONALD-CURRY   Caitlin      WALES   3/6   0   24   qualifier 
 17   LLEWELLYN   Elsie      SCOTLAND CENTRAL   3/6   0   22   qualifier 
 18   GRANT   Lucy      SCOTLAND CENTRAL   3/6   -1   20   qualifier 
 19   YANG   Sophia Wanyi      LONDON   3/6   -2   22   qualifier 
 20   STOCKS   Millie      EAST MIDLANDS   3/6   -4   20   qualifier 
 21   BANISTER   Alice      EAST MIDLANDS   3/6   -4   18   qualifier 
 22   BENTLEY   Rachel      EAST MIDLANDS   2/6   -4   21   qualifier 
 23   PICK   Meghan      EASTERN   2/6   -4   19   qualifier 
 24   VELLINS   Sasha      NORTH WEST   2/6   -5   20   qualifier 
 25   RUSSELL   Fiona      SCOTLAND CENTRAL   2/6   -6   17   qualifier 
 26   SMITH   Kaya      EASTERN   2/6   -8   14   qualifier 
 27   CHAPMAN-PARSONS   Amy Alethea      WALES   2/6   -10   15   qualifier 
 28   KNOWLES   Charlotte      SOUTHERN   2/6   -10   13   qualifier 
 29   SHAKESPEARE   Hannah      WEST MIDLANDS   2/6   -11   16   qualifier 
 30   BULMER   Jennika      SOUTH EAST   1/6   -11   16   qualifier 
 31   BLACKMORE   Phoebe      SOUTHERN   1/6   -15   11   qualifier 
 32   JENKINS   Freya      SOUTH EAST   1/6   -15   10   qualifier 
 33   SIMMONS   Jess      YORKSHIRE   0/6   -14   16   qualifier 
 33   COOPER   Anna      SOUTH EAST   0/6   -14   16   qualifier 
 35   JOSEPH   India      SOUTH EAST   0/6   -21   9   qualifier 

 
Document Engarde - 02/05/2015 11:35:57