Under 18 Boys' Foil
British Youth Championships 2015
English Institute of Sport, Sheffield
Saturday 2 May 2015

Fencers (present 48)

 Seeding   Name   First name   Licence   Country   Club 
 5   MINNOTT   Kamal   97366      EASTERN 
 10   ARCHER   Ciaran   96039      EASTERN 
 13   DE LANGE   Kieran   101522      SOUTHERN 
 15   NICHOLAS   Kameron   108405      SOUTHERN 
 16   BATES   Ben   116853      SOUTH WEST 
 25   WILLIAMS   Rob   101817      SOUTH WEST 
 29   MULCAHY   Isaac   108693      SOUTH WEST 
 31   O'HARA   Oscar   104246      SOUTH EAST 
 32   MILLAR   Theo   114552      NORTHERN IRELAND 
 36   DOHERTY   Nathan         YORKSHIRE 
 41   PRIESTLEY   Ben   114509      WEST MIDLANDS 
 43   LEWIS   Celyn   109100      WALES 
 55   FREEMAN-BIRCH   Warren   120080      SOUTH EAST 
 58   FINCH   Samuel Marc Leonard   101543      SOUTHERN 
 60   SCHULTE   Max   113752      LONDON 
 69   KUZNETSOV   Nikita   113325      LONDON 
 75   TUSHINGHAM   Sam   99818      WALES 
 86   KELLY   James   117361      SOUTHERN 
 88   PHILLIPS-LANGLEY   Thomas   102771      NORTH WEST 
 132   MOHD SETH   Imran   102179      SOUTH WEST 
 136   BULMAN   Kai   110535      NORTH EAST 
 153   EDWARDS   Owen   108063      WALES 
 155   GROSVENOR   Owen   120166      EASTERN 
 223   DAVENPORT   Adam   111744      SOUTH WEST 
 233   SMITH   Samuel   117995      NORTH WEST 
 234   LEIMKUHLER   Oskar   111035      SCOTLAND EAST 
 240   BOLTON   Alex   95407      YORKSHIRE 
 240   BRAMWELL   Jack   109099      EAST MIDLANDS 
 241   HOPKINS   Oliver   114457      NORTH EAST 
 243   AMBELEZ   Mauro   112075      NORTH EAST 
 245   SAVAGE   Henry   100739      SOUTH WEST 
 268   HARDIE   Alexander   112808      SOUTHERN 
 274   RAWSON   Joseph   100865      SOUTH EAST 
 282   BULL   Greg   127425      YORKSHIRE 
 296   APPLEYARD   Joel   112784      EAST MIDLANDS 
    AIREY   Ben   107736      WEST MIDLANDS 
    BURNHAM   Edward   127396      SOUTH WEST 
    CAFFREY   Patrick Edward Joseph   124134      SOUTHERN 
    DANIELS   Tom   112837      EAST MIDLANDS 
    DEVITT   Ronnie   101930      EASTERN 
    GALLIMORE-TALLEN   Will   118267      WEST MIDLANDS 
    GUENTHER   Aenaes         YORKSHIRE 
    HOPE   David   110569      LONDON 
    HUMPHREYS   Edmund   128000      NORTH EAST 
    LOWN   Michael   119940      LONDON 
    REYNOLDS   Scott   108594      WEST MIDLANDS 
    TEALE   Sam   105666      WEST MIDLANDS 
    VOYEUX   Alfred   119287      EASTERN 

 
Document Engarde - 02/05/2015 11:37:54