Academy Youth Cup (Winter 2011)
      26/03/2011
U10 Boys    
Rank Name First Name Club
1 BAIGNERES  Jean-Baptiste  CAMDEN
2 UDRZAL  Benjamin  NEWHAM SWORDS
3 MACKINLAY  Samuel (sam)  FIGHTING FIT
3 CHAMBERS  Albert  SOUTHEND SPARTA
5 COX  Bobby  FIGHTING FIT
6 GARSIDE  Lucas  HIGHAMS PARK
7 NETTELTON  Scott  SALLE BOSTON
8 ANDJELIC  Oscar  FIGHTING FIT
9 PLATONOV-GARDNER Arthur EATON SQUARE
10 FELIX  Zombory-Moldovan  FIGHTING FIT
11 URAN  Cengiz  NEWTON PREP SCHOOL
12 MORRIS-JONES  Zack  NEWTON PREP SCHOOL
U10 Girls    
Rank Name First Name Club
1 MOUAZIZ  Kamilia-Amel  NEWHAM SWORDS
2 STANDING Olivia 126 FENCING
3 TURNBULL  Sienna  NEWTON PREP SCHOOL
3 BEARDMORE Emily FIGHTING FIT
5 DELL'AQUILA  Lorenza  126 FENCING
6 GREEN  Madeleine  EATON SQUARE
7 SANDEBERG  Lily  NEWTON PREP SCHOOL
U12 Boys    
Rank Name First Name Club
1 DE-ALMEDIA Dominic FIGHTING FIT
2 DURASINOVIC Luka ACADEMY
3 YESUFU  Morton  HIGHAMS PARK
3 KINSMAN Jack EATON SQUARE
5 LUBRUM  Philip  SALLE BOSTON
6 SACCHI-WILSON  Sebastian  FIGHTING FIT
7 PLATONOV-GARDNER Arthur EATON SQUARE
8 NIKLAS  Mckerrell  HIGHAMS PARK
9 ZOMBORY-MOLDOVAN  Ben  FIGHTING FIT
10 BRUMMELHUIS Rafael FIGHTING FIT
11 WILSON  Samuel  SALLE BOSTON
12 GARSIDE  Lucas  HIGHAMS PARK
U12 Girls    
Rank Name First Name Club
1 GOLD Evie FIGHTING FIT
2 CAMPBELL  Yasmin  FIGHTING FIT
3 BABAEVA Sevil ACADEMY
3 DARRINGTON  Ruby  ACADEMY 
5 FOOTE Camema ACADEMY
6 TEILHARD-DECHARDIN Alice ACADEMY
7 DELL'AQUILA  Lorenza  126 FENCING 
8 CLOSIER  Sophie  HIGHAMS PARK
U14 Boys    
Rank Name First Name Club
1 BACHELARD-BAKAL Alexander ACADEMY
2 NICHOLAS  Kameron  FIGHTING FIT
3 DEERING  Maximilian  126 FENCING
3 CARSE Hector ACADEMY
5 CARSE Augustus ACADEMY
6 DURASINOVIC  Luka  ACADEMY 
7 REINGOLD  Ariel  HIGHGATE
8 JIMMY  Jung  ACADEMY 
9 CHAUFFIER  Leon  ACADEMY 
10 COURTNEY  Dominic  HIGHAMS PARK
11 COWLS  Alex  FIGHTING FIT
12 WESTERBY  Aarron  HIGHAMS PARK
13 McGovern Darragh WESTMINSTER
U14 Girls    
Rank Name First Name Club
1 STANDING Isobel 126 FENCING
2 BEARDMORE Kate FIGHTING FIT
3 BABAEVA  Sevil  ACADEMY 
3 Dae-Bono India FIGHTING FIT
5 FOOTE  Camena  ACADEMY 
6 TEILHARD-DECHARDIN Alice ACADEMY
7 DARRINGTON  Ruby  ACADEMY 
      www.academycup.com