Under 14 Boys' Foil
British Youth Championships 2015
English Institute of Sport, Sheffield
Sunday 3 May 2015

Overall ranking

 Rank   Name   First name   Licence   Country   Club 
 1   GILL   Alessandro   109331      LONDON 
 2   GAUTAM   Brij   109023      LONDON 
 3   COCKBURN   Robbie   #115825      NORTHERN IRELAND 
 3   SUHA   Adam   120798      NORTH WEST 
 5   RICARD   Jules   104961      LONDON 
 6   BAIGNERES   Jean-Baptiste   108203      LONDON 
 7   GUENNOU   Louis   115411      LONDON 
 8   HAYES   Harri   116236      WALES 
 9   UDRZAL   Benjamin   115213      EASTERN 
 10   CHAMBERS   Albert   110928      EASTERN 
 10   TAN   Gerald   122846      LONDON 
 12   GIBBON   Rhodri   113485      WALES 
 13   PAINE   Felix   112574      LONDON 
 14   CAUGHEY   Murray   116910      SCOTLAND EAST 
 15   GOODENOUGH   Ollie   116357      SOUTH WEST 
 16   SISODIYA   Kishan   117258      EASTERN 
 17   ASHFORTH   Myles   113306      EASTERN 
 18   TATE   Liam   114624      NORTH EAST 
 19   LONSDALE   William   120392      YORKSHIRE 
 20   MASON   Luke   116862      SOUTH WEST 
 21   ZHANG   Leo   118945      NORTH EAST 
 22   MORRISON   Duncan   105639      SCOTLAND CENTRAL 
 23   GENIESER   George   116157      LONDON 
 24   TOWNSON   Lucas   122140      WEST MIDLANDS 
 25   MACPHERSON   Steven   115915      SOUTH EAST 
 26   CRAWFORD   Angus   117375      SCOTLAND EAST 
 27   MALGARI   Massimiliano   117894      LONDON 
 28   PLASTOW   Luca   114601      SOUTH EAST 
 29   KELSEY   Ryan   122308      WEST MIDLANDS 
 30   CRONIN   Tom   114398      NORTH WEST 
 31   SAMPSON   Dominic   114287      WEST MIDLANDS 
 32   LINDFIELD   Sean   124193      LONDON 
 33   BLAIR   Sam   120579      YORKSHIRE 
 34   NASH   Oliver   118329      WEST MIDLANDS 
 35   BARNETT   Archie   113253      SOUTH EAST 
 36   GRAY   Harry   118176      SOUTH EAST 
 37   GRAHAM   Finlay   122298      EAST MIDLANDS 
 38   BROWN   Robbie   112846      SCOTLAND CENTRAL 
 39   BISHOP   Benjamin   119285      SOUTH EAST 
 40   CHRISTOPHERS   Edward   119631      SOUTHERN 
 41   KEMP   Robert   112661      YORKSHIRE 
 42   ROBERTS   Dylan   112057      SCOTLAND CENTRAL 
 43   SOYOYE   Caspar   119858      LONDON 
 44   MORRISON   Dylan   116762      SCOTLAND EAST 
 45   MOORE   James Edward   117860      NORTH WEST 
 46   MEEK   Owain   120770      WALES 
 47   GLEASON   William   120861      LONDON 
 48   WATERFIELD   Jorge   120062      SOUTH WEST 
 49   SIGURDSSON   Daniel   #125198      NORTHERN IRELAND 
 50   WESTON   Samuel   122226      SOUTH EAST 
 51   HALL   Matthew   124362      WEST MIDLANDS 
 51   QUELCH   Leiden   116892      SOUTHERN 
 53   STILLMAN   Cameron   108169      EASTERN 
 54   WALTON   James   122767      EAST MIDLANDS 
 55   STEELE   Gabriel   111406      SCOTLAND CENTRAL 
 56   DOS SANTOS   Fabio   125634      SOUTH EAST 
 57   JOHNSON   Luke   120115      YORKSHIRE 
 58   MCMULLAN   Finn   #117710      NORTHERN IRELAND 
 59   SIMPSON   Lewis   113490      SOUTHERN 
 59   YOUNG   Ewan   111078      SOUTHERN 
 61   DAY   Michael   119452      SOUTHERN 
 62   LACKI   Bartosz   125404      LONDON 
 63   JUMABHOY   Luca   122319      SOUTH WEST 
 64   MORGAN   Ryan   121954      WALES 
 65   MCKAY   Matthew   #119635      NORTHERN IRELAND 
 66   LIAO   Theo   119441      LONDON 
 67   ATKINSON   Owen   122798      NORTH EAST 
 68   CHRISTIANSON   Elliot   117878      NORTH WEST 
 69   WALDEN   Harry   125067      SOUTHERN 
 70   GUERRINI-MARALDIĀ    Luca   119282      LONDON 
 71   WOOLTERTON   Robbie   117114      EASTERN 
 72   ADCOCK   Matthew   109982      EASTERN 
 72   WHITCOMBE   Benjamin   118443      EAST MIDLANDS 

 
Document Engarde - 5/3/2015 4:13:56 PM