Under 16 Boys' Epée
British Youth Championships 2015
English Institute of Sport, Sheffield
Sunday 3 May 2015

Overall ranking

 Rank   Name   First name   Licence   Country   Club 
 1   DICKINSON   Matthew   104747      NORTH EAST 
 2   RUSSELL   James Euan   111011      SOUTHERN 
 3   BELOT   Antoine   100019      LONDON 
 3   HELLINGS   Josh   109142      SOUTH WEST 
 5   SELLS   Alexander   104057      SOUTH WEST 
 6   KIPIANI   Edisher   113968      LONDON 
 7   MORRIS   George   106580      WALES 
 8   MACLENNAN   Robert   118624      SOUTHERN 
 9   MCKENDRY   Fergus   115774      SOUTH WEST 
 10   TEMPORAL DARELL   Michael   124329      SOUTHERN 
 11   EAST   Will   110825      SOUTH EAST 
 12   CAREY   Patrick   111316      EAST MIDLANDS 
 13   SHEPHERD   Billy   114293      YORKSHIRE 
 14   DEGORCE   Aurelien   116162      LONDON 
 14   MICHELL   Richard   121785      NORTH WEST 
 16   HEAD   Connor   103341      SOUTH EAST 
 17   ELLIOTT   Robin   116016      SOUTH EAST 
 18   PAUL   Dominic   111002      NORTH WEST 
 19   DENELEY   Liam   120376      EAST MIDLANDS 
 20   VERDON   Paul   115164      NORTHERN IRELAND 
 21   GARCIA-HINOJAL   Beltran   123023      EAST MIDLANDS 
 22   JONES   Luke   106169      SOUTH EAST 
 23   GIRVIN   William   107955      NORTHERN IRELAND 
 24   MARTIN   Oliver   109512      WEST MIDLANDS 
 25   BELL   Jack   114308      NORTH EAST 
 26   SILVER   Luke   107821      EAST MIDLANDS 
 27   BEGLEY-JONES   Murray   114562      SOUTH EAST 
 28   GEORGE   Ieuan   108560      SOUTH WEST 
 29   LE MAITRE   James   117812      GUERNSEY 
 30   JOHNSON   Patrick   107381      SOUTHERN 
 31   CARR   Christopher   116422      SCOTLAND CENTRAL 
 32   DU PREE-THOMAS   Piers   111488      SOUTH WEST 
 33   CROMIE   Eoghan   104321      SOUTH WEST 
 34   HAYNES   James   111624      YORKSHIRE 
 35   SAUDRAIS-HOUGH   Joseph   113392      LONDON 
 36   WHITTON   Andrew   118964      NORTH EAST 
 37   CARPENTER   Tom   119595      JERSEY 
 38   FOSTER   Nathan   127393      YORKSHIRE 
 39   BOYLE   Douglas   118326      WEST MIDLANDS 
 40   HARVEY   Connor   118127      EASTERN 
 41   WAKE   James   118908      YORKSHIRE 
 42   PALMER   Harry   111420      EAST MIDLANDS 
 42   PAPADOPOULOS   Alex   120803      SCOTLAND CENTRAL 
 44   BREEDON   Joseph   118088      EASTERN 
 45   STEEL   Thomas   111907      WEST MIDLANDS 
 46   MATTHEWS   Lewis   126259      EASTERN 
 47   MCCLELLAND   Calum   112088      NORTH EAST 
 48   HAZLEWOOD   Iwan   121946      WALES 
 49   CHENG   Mark   128536      WEST MIDLANDS 
 50   SPURWAY   Richard   129358      NORTH WEST 

 
Document Engarde - 03/05/2015 17:31:31