Under 16 Boys' Epée
British Youth Championships 2015
English Institute of Sport, Sheffield
Sunday 3 May 2015

      Tableau of 64

 RUSSELL James Euan  Southern
       RUSSELL James Euan
64         
         RUSSELL James Euan
33   FOSTER Nathan  Yorkshire       15/7
       BEGLEY-JONES Murray  
32   BEGLEY-JONES Murray  South East     15/5  
           RUSSELL James Euan
17   SHEPHERD Billy  Yorkshire         15/11
       SHEPHERD Billy  
48   HAZLEWOOD Iwan  Wales     15/2  
         SHEPHERD Billy
49   CHENG Mark  West Midlands       15/10
       VERDON Paul
16   VERDON Paul  Northern Ireland     15/5
 
 MACLENNAN Robert  Southern
       MACLENNAN Robert
56         
         MACLENNAN Robert
41   DU PREE-THOMAS Piers  South West       15/11
       DU PREE-THOMAS Piers  
24   CROMIE Eoghan  South West     15/14  
           MACLENNAN Robert
25   MARTIN Oliver  West Midlands         15/13
       MARTIN Oliver  
40   WAKE James  Yorkshire     15/14  
         MCKENDRY Fergus
57            14/10
       MCKENDRY Fergus
 MCKENDRY Fergus  South West    
 
 KIPIANI Edisher  London
       KIPIANI Edisher
60         
         KIPIANI Edisher
37   CARR Christopher  Scotland Central       15/5
       CARR Christopher  
28   HAYNES James  Yorkshire     15/7  
           KIPIANI Edisher
21   JONES Luke  South East         11/6
       JONES Luke  
44   BREEDON Joseph  Eastern     15/6  
         EAST Will
53            15/13
       EAST Will
12   EAST Will  South East    
 
13   CAREY Patrick  East Midlands
       CAREY Patrick
52         
         CAREY Patrick
45   STEEL Thomas  West Midlands       15/8
       GARCIA-HINOJAL Beltran  
20   GARCIA-HINOJAL Beltran  East Midlands     15/9  
           HELLINGS Josh
29   SAUDRAIS-HOUGH Joseph  London         15/6
       JOHNSON Patrick  
36   JOHNSON Patrick  Southern     15/11  
         HELLINGS Josh
61            15/6
       HELLINGS Josh
 HELLINGS Josh  South West    
 
 DICKINSON Matthew  North East
       DICKINSON Matthew
62         
         DICKINSON Matthew
35   LE MAITRE James  Guernsey       15/4
       LE MAITRE James  
30   WHITTON Andrew  North East     15/12  
           DICKINSON Matthew
19   MICHELL Richard  North West         15/5
       MICHELL Richard  
46   MATTHEWS Lewis  Eastern     15/2  
         MICHELL Richard
51            15/11
       PAUL Dominic
14   PAUL Dominic  North West    
 
11   ELLIOTT Robin  South East
       ELLIOTT Robin
54         
         HEAD Connor
43   PAPADOPOULOS Alex  Scotland Central       15/11
       HEAD Connor  
22   HEAD Connor  South East     15/4  
           MORRIS George
27   SILVER Luke  East Midlands         15/12
       SILVER Luke  
38   BOYLE Douglas  West Midlands     15/14  
         MORRIS George
59            15/2
       MORRIS George
 MORRIS George  Wales    
 
 BELOT Antoine  London
       BELOT Antoine
58         
         BELOT Antoine
39   HARVEY Connor  Eastern       10/3
       BELL Jack  
26   BELL Jack  North East     15/9  
           BELOT Antoine
23   GIRVIN William  Northern Ireland         15/7
       GIRVIN William  
42   PALMER Harry  East Midlands     15/5  
         TEMPORAL DARELL Michael
55            15/3
       TEMPORAL DARELL Michael
10   TEMPORAL DARELL Michael  Southern    
 
15   DENELEY Liam  East Midlands
       DENELEY Liam
50   SPURWAY Richard  North West     15/5
         DEGORCE Aurelien
47   MCCLELLAND Calum  North East       15/14
       DEGORCE Aurelien  
18   DEGORCE Aurelien  London     15/5  
           SELLS Alexander
31   CARPENTER Tom  Jersey         15/12
       GEORGE Ieuan  
34   GEORGE Ieuan  South West     15/10  
         SELLS Alexander
63            15/11
       SELLS Alexander
 SELLS Alexander  South West    

 
Document Engarde - 05/05/2015 22:59:51