Cadet Men's Epée
British Cadet & Junior Championships
Sportsdock
UEL

Overall ranking

 Rank   Name   First name   Licence   Country   Club 
 1   WHELAN   Roo   103901      MILLFIELD 
 2   MORRIS   George   106580      STOCKPORT SWORD 
 3   CAFARO   Jack   109950      LLANTWIT MAJOR 
 3   COOPER   Matthew   124110      WINGERWORTH 
 5   HELLINGS   Josh   109142      PLYMOUTH 
 6   BELOT   Antoine   100019      ESCRIME ACADEMY 
 7   SCHNEIDER   Benjamin   113743      ABINGDON 
 8   ROACH   Tarriq   109917      BRIXTON 
 9   STIGANT   Devlin   111671      REDHILL & REIGATE EPEE 
 10   DICKINSON   Matthew   104747      LASZLO'S 
 11   STANSFIELD   Felix   116827      READING 
 12   RUSSELL   James Euan   111011      SURREY SWORDS 
 13   SHEPHERD   Billy   114253      SKIPTON 
 14   O'DONOGHUE   Odhran   119609      THE ROYAL TUNBRIDGE WELLS 
 15   JORDAN   Owen   111171      TOUCHE 
 16   MCKENDRY   Fergus   115774      WELLINGTON SWORDS 
 17   HARVEY   Connor   118127      ACTIV8 
 18   COOK   Noah   101325      COLCHESTER & DISTRICT 
 19   STEVENS   Joshua   100714      GLASTONBURY 
 20   KURZ   Max   108179      HAVERSTOCK 
 21   DICKSON   Thomas   110064      TEAM NEWCASTLE 
 22   DENELEY   Liam   120376      WINGERWORTH 
 23   MACPHERSON   Steven   115915      GRAVESHAM 
 24   BEGLEY-JONES   Murray   114562      REDHILL & REIGATE EPEE 
 25   ANDREWS   Benjamin   113262      PLYMOUTH 
 26   CARR   Christopher   116422      WEST FIFE 
 27   ROBINSON   Peter   121046      READING 
 28   WAKE   James   118908      HARROGATE 
 29   WILLCOX   Joshua   114314      KNIGHTSBRIDGE 
 30   PAUL   Dominic   111002      STOCKPORT SWORD 
 31   ODGERS   James   107168      THE KINGS SCHOOL 
 32   CAREY   Patrick   111316      TSCA SWORDS 
 33   BREEDON   Joseph   118088      ACTIV8 
 34   HAYNES   James   111624      HARROGATE 
 35   WADE   Oliver   113821      ROOM ONE ON ONE 
 36   HAYDEN   Octavian   99020      ACTIV8 
 37   BOYLE   Douglas   118326      WARWICK SCHOOL 
 38   ASHFORTH   Myles   113306      COLCHESTER & DISTRICT 
 39   HARDIE   Alexander   101522      OXFORD 
 40   LEVER   Matthew   116725      OPS EPEE 
 41   OIEN   Arthur J.A.   118126      HAVERSTOCK 
 42   BLACKMORE   Seth   113418      ROYAL GRAMMAR SCHOOL HIGH WYCOMBE 
 42   MORRISON   Dylan   116762      SALLE HOLYROOD 
 42   JONES   Luke   106169      REDHILL & REIGATE EPEE 
 45   BROWN   Robbie   112846      WEST FIFE 
 46   DU PREE-THOMAS   Piers   111488      PLYMOUTH 
 47   LE MAITRE   James   117812      ROOM ONE ON ONE 
 48   JEAL   James   112179      HARROGATE 
 49   FITTON   Rowan   114542      ROOM ONE ON ONE 
 50   FARMANFARMAIAN   David Ashkon   113961      BRIXTON 
 51   FOULSHAM   Jacob   117887      REDHILL & REIGATE EPEE 

 
Document Engarde - 14/02/2015 15:04:58