Cadet Women's Foil
British Cadet & Junior Championships
Sportsdock
UEL

Overall ranking

 Rank   Name   First name   Licence   Country   Club 
 1   GILL   Isabella   104755      SALLE PAUL 
 2   CAMPBELL   Yasmin   104969      FIGHTING FIT 
 3   BABAEVA   Seville   112940      ESCRIME ACADEMY 
 3   ELLIS   Beth   100302      WREKIN SWORD 
 5   ROWLAND   Jade   127294       
 6   PATEL   Serena   106523      ALDERSHOT 
 7   WHITFIELD   Madeleine   104845      LASZLO'S 
 8   DE LANGE   Kayleigh   116854      SALLE OXON 
 9   CAMPBELL   Alice   106224      NEWHAM SWORDS 
 10   NEWTON-HUGHES   Phoebe   114070      MANCHESTER 
 11   BEATTIE   Keziah   115741      BELFAST 
 12   FAIRMAN   Charlotte   104630      CLUB ESCRIME WINCHESTER 
 13   SHAW   Rachel   103351      NEWHAM SWORDS 
 14   HUGHES   Phoebe   115812      LASZLO'S 
 15   WEBB   Georgia   98597      LASZLO'S 
 16   PORTER   Jasmine   117369      SAXON 
 17   BARRETT   Sarah   114295      WEST FIFE 
 18   BLACK   Mirren   115850      COBHAM 
 19   LUKAITE   Emilija   117893      NEWHAM SWORDS 
 20   BEARDMORE   Emily   106186      FIGHTING FIT 
 21   JONES   Rachel   114364      SALLE KISS 
 22   HADALIN   Henriette Solange   113704      SALLE HADALIN 
 23   BROWN   Madeleine   114536      LASZLO'S 
 24   HARDIE   Heloise   108346      OXFORD 
 25   GRANVILLE   Bronwen   114229      BATH SWORD 
 26   COPE   Aimee   103004      SALLE KISS 
 27   HOME   Amy   110680      SALLE KISS 
 28   MCLAUGHLIN   Mhairi   117378      SALLE HOLYROOD 
 29   MOND   Amanda   115044      SALLE PAUL 
 30   GOLD   Evie Nena Anne   117764      FIGHTING FIT 
 31   GRANVILLE   Rhiannon   109194      BATH SWORD 
 32   DAWE   Phoebe   116239      RUSSELL SWORDS 
 33   CHILD   Catherine   105706      BRENTWOOD SCHOOL 
 34   FIELDING   Chloe   104061      WEST FIFE 
 35   HILL   Heulwen   109948      MILLFIELD 
 36   DELL'AQUILA   Lorenza   114974      COBHAM 
 37   SALLABA   Tara   119814      CHICHESTER 
 38   STEELE   Eden   112328      WEST FIFE 
 39   CURWEN   Rebecca   120689      MILLFIELD 
 40   DYER   Esme   119733      BATH SWORD 
 41   ROYER   Jeanne   113693      SALLE BOSTON 
 42   MAGINN   Emily   117848      SULLIVAN/GROSVENOR 
 43   REGNART-BUTLER   Eleanor   111538      WREXHAM 
 44   GOODCHILD   Heather   107008      BEXLEY 
 45   FAIRMAN   Victoria   104629      CLUB ESCRIME WINCHESTER 
 46   BROWN   Niamh   112845      WEST FIFE 
 47   DUDLEY   Amelia   123451      BISHOP CHALLONER SCHOOL 
 48   SHAZAD   Alleiya   123019      HARROGATE 
 49   REHFISCH   Natasha   114078      CAMBRIDGE SWORD 
 50   WARD   Chloe   124887      FIGHTING FIT 
 51   ROBINSON   Emma   114516      ALDERSHOT 
 52   RUSSO   Costanza   120679      SALLE BOSTON 
 53   MAYER-RIECKH   Miriam   125389      FIGHTING FIT 

 
Document Engarde - 14/02/2015 17:29:18