LPJS - PACKWOOD EPEE
RESULTS
U17 BOYS NAME CLUB RANK
  Harry MORGAN Clifton College 1
  Michele SENSO Warwick School 2
  Sam GRIFFITHS Solihull School 3
  Aled SCUDAMORE Ddraig Wern Carmarthen 3
U15 BOYS NAME CLUB RANK
  Sam BOYLE Sheffield Buccaneers 1
  Ben ATKIN Hymers College 2
  Daniel JOHNSON Birmingham FC 3
  Reuben WILTSHIRE Birmingham FC 3
  James DOBSON Ddraig Wern Carmarthen 5
  Matthew LYNCH Bromsgrove 6
  Fraser WADDELL Solihull School 7
  Steven UNITT Wrexham FC 8
  Alex BAINES Wrekin Sword 9
U13 BOYS NAME CLUB RANK
  Joshua STEVENS Glastonbury FC 1
  Henry HARRISON Warwick School 2
  Martin BLUCK Ashton FC 3
  Thomas DICKSON Team Newcastle 3
  Harry Calder Eltham College 5
  Harry Jenkinson Packwood 6
  Daniel Perry Warwick School 7
  Ben Thompson Much Wenlock 8
  Alexander BRAY Warwick School 9
  Edward Hurle Packwood 10
  Lucas Tyler Gravesham 11
  Elliott NEUBERG Bromsgrove School 12
  Rupert Kettle Abberley Hall 13
  Edward Stanton Packwood 14
  Alex Goode Abberley Hall 15
  Robert Waterhouse Packwood 16
  Nathan Hardwick Birchfield 17
  Jake REYNOLDS Warwick School 18
  Rory Davies Packwood 19
  Tom Hancocks Packwood 20
  Charlie England Packwood 21
  Stamos Fearnall Packwood 22
  Leo Sartain Packwood 23
  Alexander Wythe Packwood 24
U11 BOYS NAME CLUB RANK
  George MORRIS Wrexham FC 1
  James Euan RUSSELL Aldershot 2
  Joshua Garwood-Watkins Brixton FC 3
  Josh GILBERT Bromsgrove School 3
  Timmy Robinson-Boulton Packwood 5
  Matthew PENNEY Stockport & Didsbury FC 6
  Freddie Houlker Packwood 7
  Samuel EVANS Much Wenlock FC 8
  Freddie Beharrell Packwood 9
  William Holcroft Packwood 10
  Alexander BARNES Much Wenlock FC 11
  Scott Walker Packwood 12
  Dominic PAUL Stockport & Didsbury FC 13
  Joe CROWTHER Birmingham 14
  Ned Warburton Lee Packwood 15
  Freddie Fielding Packwood 16
  Jamie Chambers Packwood 17
  Simon Waterhouse Packwood 18
  Hamish MELVIN Much Wenlock FC 19
  Marcus Woodhead Packwood 20
  Roly Hancock Packwood 21
  Theodore CONWAY Stockport & Didsbury FC 22
  Angus MELVIN Much Wenlock FC 23
  Victor NICOMETTE Birchfield School 24
U9 BOYS NAME CLUB RANK
  Benjamin ANDREWS Plymouth FC 1
  Edward Don Packwood 2
  Eddie CLEGG Stockport FC 3
  Seb Rathbone Packwood 3
  Jacob ROWLAND Stourport FC 5
  Ali Davies Packwood 6
  Murray Robinson-Boulton Packwood 7
  James Hinwood Packwood 8
  Gabriel Connolly Packwood 9
  George Weston Packwood 10
  Jacob Jones Packwood 11
  Oliver Holcroft Packwood 12
  Archie MELVIN Much Wenlock FC 13
U17 GIRLS NAME CLUB RANK
  Rebecca RAZEY Plymouth FC 1
  Charlotte Iona RUSSELL Malvern 2
 
U15 GIRLS NAME CLUB RANK
  Sarah GULLEY Cocks Moors Wood FC 1
  Rosalind DUNN Clifton College 2
  Georgina FLOWERDEW Bromsgrove School 3
  Lucie RAWLINS Ddraig Wern Carmarthen 4
  Elizabeth STONE Bromsgrove School 5
 
U13 GIRLS NAME CLUB RANK
  Zoe SHEEHAN Swindon FC 1
  Hannah BOYLE Sheffield Buccaneers 2
  Katie RAWLINS Ddraig Wern Carmarthen 3
  Hannah VINCENT Stockport & Didsbury FC 3
  Danielle LAWSON RGS Worcester 5
  Olivia WADE-SMITH Moreton Hall School 6
  Fran Hughes Packwood 7
  Tia Barlow Packwood 8
  Elin GORDON Ddraig Wern Carmarthen 9
  Anna JEAL Harrogate FC 10
  Naomi CRAIG Wrexham FC 11
  Ruby Lavender Packwood 12
  Charlotte Dixon Packwood 13
  Polly WOODHOUSE Abberley Hall School 14
U11 GIRLS NAME CLUB RANK
  Jessica Hunt Packwood 1
  Eliza WOODHOUSE Abberley Hall School 2
  Georgia BROWN Ddraig Wern Carmarthen 3
  Rose GRIMSHAW Stockport FC 3
  Rachel BARNES Much Wenlock FC 5
  Issabella Wythe Packwood 6
  Antonia Barlow-Evans Packwood 7
  Ella Downey Packwood 8
  Emma GORDON Ddraig Wern Carmarthen 9
  Grace GRIMSHAW Stockport FC 10
  Alice SHONE Packwood 11
  Georgina CLEGG Stockport FC 12
U9 GIRLS NAME CLUB RANK
  Henna RAIYAT Much Wenlock FC 1
  Laura JEAL Harrogate FC 2
  Emma ANDREWS Plymouth FC 3
  Louisa Jarvis Packwood 3
  Evie Connolly (L) Packwood 5
  Zephia Barlow-Evans Packwood 6