Ranking at the end of the poules

 Ranking   Name   First name   Country   Club   Victory/match   Ind.   Hs   Group 
 1   ROACH   Tarriq      LONDON   4/4   17   20   qualifier 
 2   MACPHERSON   Steven      SOUTH EAST   5/5   15   22   qualifier 
 3   WAKELING   Theo      SOUTH WEST   5/5   14   21   qualifier 
 4   FOSKETT   Alexandre      LONDON   5/5   11   25   qualifier 
 4   WAKEFIELD   James      WEST MIDLANDS   5/5   11   25   qualifier 
 6   HINWOOD   James      WEST MIDLANDS   5/5   11   21   qualifier 
 7   ANDREWS   Benjamin      SOUTH WEST   4/5   15   23   qualifier 
 8   ANDREWS   Luke      LONDON   4/5   12   21   qualifier 
 8   WILLCOX   Joshua      LONDON   4/5   12   21   qualifier 
 10   PEACEFIELD   Luka      SOUTH EAST   4/5   10   23   qualifier 
 11   MORRISON   Dylan      SCOTLAND EAST   4/5   3   21   qualifier 
 12   ASHFORTH   Myles      EASTERN   3/4   5   15   qualifier 
 13   TOOGOOD   Luke      EASTERN   3/5   7   21   qualifier 
 14   COETSER   Ben      EAST MIDLANDS   3/5   5   20   qualifier 
 15   LEMMON   Oliver      EAST MIDLANDS   3/5   4   21   qualifier 
 16   HERBERT   Owain      WEST MIDLANDS   3/5   3   22   qualifier 
 17   FITTON   Rowan      GUERNSEY   3/5   3   21   qualifier 
 18   BROWN   Robbie      SCOTLAND CENTRAL   3/5   2   22   qualifier 
 19   RATCLIFFE   Ryan      NORTH WEST   3/5   2   18   qualifier 
 20   MOUNT   Tommy      LONDON   3/5   1   17   qualifier 
 21   FOULSHAM   Jacob      SOUTH EAST   3/5   -1   16   qualifier 
 22   RICHARDSON   Max      WEST MIDLANDS   2/4   -7   10   qualifier 
 23   DON   Edward      WEST MIDLANDS   2/5   6   19   qualifier 
 24   RATCLIFFE   Brandon      NORTH WEST   2/5   -1   18   qualifier 
 25   JEAL   James      YORKSHIRE   2/5   -2   18   qualifier 
 26   SROKA   Patryk      EAST MIDLANDS   2/5   -7   15   qualifier 
 27   GREEN   Matthew      SOUTHERN   2/5   -8   15   qualifier 
 28   MASON   Luke      SOUTH WEST   1/4   -2   13   qualifier 
 29   COWLEY   Ben      WEST MIDLANDS   1/5   -6   18   qualifier 
 30   MACLENNAN   James      SOUTHERN   1/5   -7   17   qualifier 
 31   PLANT   Oscar      SOUTH WEST   1/5   -7   16   qualifier 
 32   PATTENDEN   Adam      WEST MIDLANDS   1/5   -9   13   qualifier 
 33   SEAL   Arnie      SOUTHERN   1/5   -10   11   qualifier 
 34   PROSSER   Ieuan      EAST MIDLANDS   1/5   -11   13   qualifier 
 34   WRIGLEY   Theo      SOUTH WEST   1/5   -11   13   qualifier 
 36   JAMES   Alex      WEST MIDLANDS   1/5   -11   12   qualifier 
 37   KEW   Ethan      SOUTH EAST   0/5   -10   15   qualifier 
 38   BIRKETT   Thomas      EASTERN   0/5   -12   13   qualifier 
 39   GEORGE   Ethan      EASTERN   0/5   -13   9   qualifier 
 40   WILLIAMS   Rhys      YORKSHIRE   0/4   -13   7   qualifier 
 41   VOUSDEN   Nicholas      SOUTHERN   0/5   -21   4   qualifier 

 
Document Engarde - 05/05/2013 13:06:46