Ranking at the end of the poules

 Ranking   Name   First name   Country   Club   Victory/match   Ind.   Hs   Group 
 1   GRANVILLE   Bronwen      SOUTH WEST   6/6   28   30   qualifier 
 2   SLATER   Charlotte      NORTHERN IRELAND   6/6   24   30   qualifier 
 2   JONES   Rachel      NORTH WEST   6/6   24   30   qualifier 
 4   HOME   Amy      NORTH WEST   5/5   20   25   qualifier 
 5   BLACK   Mirren      SOUTH EAST   5/5   19   24   qualifier 
 6   CORMICAN   Ciara      NORTHERN IRELAND   5/5   13   25   qualifier 
 7   LUKAITE   Emilijia      EASTERN   5/6   18   27   qualifier 
 8   BULL   Angel      SOUTH EAST   5/6   17   29   qualifier 
 9   NEWTON-HUGHES   Phoebe      NORTH WEST   5/6   16   25   qualifier 
 10   ROYER   Jeanne      LONDON   5/6   8   26   qualifier 
 11   BEARDMORE   Emily      LONDON   4/5   14   23   qualifier 
 12   RAIYAT   Henna      WEST MIDLANDS   4/5   12   19   qualifier 
 13   DELL’AQUILA   Lorenza      SOUTH EAST   4/5   9   20   qualifier 
 14   NOSEDA   Elin      LONDON   4/5   8   21   qualifier 
 15   WALKER   Matilda      NORTH WEST   4/6   7   24   qualifier 
 16   ERRINGTON   Kay      NORTH EAST   4/6   4   20   qualifier 
 17   HAYNES   Georgia      YORKSHIRE   3/5   9   21   qualifier 
 18   GAMAGE   Chanumi      EASTERN   3/5   4   19   qualifier 
 19   STEWART   Alex      SCOTLAND CENTRAL   3/5   1   17   qualifier 
 20   WEEKS   Charity      NORTH EAST   3/5   1   15   qualifier 
 21   ROWE   Natalia      EASTERN   3/5   -1   16   qualifier 
 22   ADAMS   Tallulah      WEST MIDLANDS   3/6   2   23   qualifier 
 23   RAYNER   Pheobe      YORKSHIRE   3/6   2   19   qualifier 
 24   TIERNEY   Paige      SOUTHERN   3/6   1   22   qualifier 
 25   WATSON   Evie      EAST MIDLANDS   3/6   -2   14   qualifier 
 26   TACCONELLI   Sofia      SOUTH EAST   3/6   -3   20   qualifier 
 27   JASPER   Alexandria      SOUTH WEST   3/6   -4   20   qualifier 
 28   FRY   Lottie      YORKSHIRE   3/6   -5   19   qualifier 
 29   SCARLES   Olivia      SOUTHERN   3/6   -6   18   qualifier 
 30   CHAPMAN-PARSONS   Amy-Alethea      WALES   2/5   0   18   qualifier 
 31   DICKSON   Rebecca      SCOTLAND EAST   2/5   -2   16   qualifier 
 32   FIELDER   Naomi      SOUTH WEST   2/5   -2   15   qualifier 
 33   MOND   Amanda      LONDON   2/5   -4   15   qualifier 
 34   WRIGHT   Molly      EAST MIDLANDS   2/5   -5   14   qualifier 
 35   HARBORD   Emily      SOUTH WEST   2/5   -5   13   qualifier 
 36   RUSSO   Costanza      LONDON   2/6   -5   20   qualifier 
 37   MITCHELL   Sabrina      EASTERN   2/6   -7   19   qualifier 
 38   KNOWLES   Charlotte      SOUTHERN   2/6   -9   16   qualifier 
 39   COLLINS   Freya      EASTERN   2/6   -11   13   qualifier 
 40   DAWE   Phoebe      WALES   1/5   -8   11   qualifier 
 41   MOODY   Emma      NORTHERN IRELAND   1/5   -13   8   qualifier 
 42   WILSON   Phoebe      SOUTHERN   1/6   -8   14   qualifier 
 43   WEBBER   Imogen      LONDON   1/6   -9   16   qualifier 
 44   MEGAW   Cleo      NORTHERN IRELAND   1/6   -13   16   qualifier 
 45   JAMES   Poppy      WALES   1/6   -15   13   qualifier 
 46   DANBY   Natasha      NORTH WEST   1/6   -17   12   qualifier 
 47   KOSHY   Nina      YORKSHIRE   1/6   -19   7   qualifier 
 48   SOUTHALL   Natasha      WEST MIDLANDS   0/5   -12   12   qualifier 
 49   BHANDAL   Leah      WEST MIDLANDS   0/5   -17   8   qualifier 
 50   BRITTON   Louisa      WALES   0/6   -18   9   qualifier 
 51   GRAHAM   Megan      NORTH EAST   0/5   -18   7   qualifier 
 52   ROXBURGH   Maddison      NORTH EAST   0/5   -23   2   qualifier 

 
Document Engarde - 06/05/2013 12:23:20