British Youth Championships
BYC Under 14 Boys Epee
EIS Sheffield - 3rd May 2014

Overall ranking

 Rank   Name   First name   Club 
 1   SELLS   Alexander   SOUTH WEST 
 2   ROACH   Tarriq   LONDON 
 3   ANDREWS   Benjamin   SOUTH WEST 
 3   PAUL   Dominic   NORTH WEST 
 5   WILLCOX   Joshua   LONDON 
 6   CAREY   Patrick   EAST MIDLANDS 
 7   DUPREE-THOMAS   Piers   SOUTH WEST 
 8   FOSKETT   Alexandre   LONDON 
 9   CROMIE   Eoghan   SOUTH WEST 
 10   WAKEFIELD   James   WEST MIDLANDS 
 11   WAKE   James   YORKSHIRE 
 12   BEGLEY-JONES   Murray   SOUTH EAST 
 13   ARNOLD   Marcus   EASTERN 
 14   SHEPHERD   Billy   YORKSHIRE 
 15   CARR   Christopher   SCOTLAND CENTRAL 
 16   BOYLE   Douglas   WEST MIDLANDS 
 17   MASON   Luke   SOUTH WEST 
 18   TRAN   Luc   SOUTH EAST 
 19   ROSENBAUM   Noam   SOUTHERN 
 20   HOLCROFT   William   WEST MIDLANDS 
 21   TALKS   Joshua   NORTH EAST 
 22   DAVIES   Greg   SOUTHERN 
 23   LIBERTINY   Samuel   EAST MIDLANDS 
 24   SOUTHERN   Samuel   NORTH WEST 
 25   MORRISON   Dylan   SCOTLAND EAST 
 26   TURINO   Callum   SCOTLAND EAST 
 27   HINWOOD   James   WEST MIDLANDS 
 28   POUSETTE   Hugo   SOUTH WEST 
 29   WRIGLEY   Ned   SOUTH WEST 
 30   BALTAY   Arthur   SOUTH EAST 
 31   SROKA   Patryk   EAST MIDLANDS 
 32   BELL   Jack   NORTH EAST 
 33   WELSH   Lewis   NORTH EAST 
 34   CORNFORTH   Alisdair   SOUTHERN 
 35   MACPHERSON   Steven   SOUTH EAST 
 36   CARPENTER   Tom   JERSEY 
 37   LE MAITRE   James   GUERNSEY 
 38   BROWN   Robbie   SCOTLAND CENTRAL 
 39   OIEN   Arthur   LONDON 
 40   GUNATILLAKE   Wino   EASTERN 
 41   GRANT   Alexander   EASTERN 
 42   PAPADOPOULOS   Alex   SCOTLAND CENTRAL 
 43   WILLIAMS   Rhys   YORKSHIRE 
 44   EVANS   Archie   SOUTH EAST 
 45   DEGORCE   Aurelien   LONDON 
 46   MOUNT   Tommy   LONDON 
 47   COETSER   Ben   EAST MIDLANDS 
 48   GIRVIN   William   NORTHERN IRELAND 
 49   WILLIAMS   Matthew   WALES 
 50   TEMPORAL DARELL   Michael   SOUTHERN 
 51   KOROSEC   Galen   YORKSHIRE 
 52   CAMERON   Dylan   JERSEY 
 53   SCHULMAN   Peter   EASTERN 
 54   REID   Michael   NORTHERN IRELAND 
 55   SCHOEN   Daniel   WALES 
 56   ATKINSON   Owen   NORTH EAST 
 57   REITH   Lachlan   EAST MIDLANDS 
 58   HOPE   Will   WEST MIDLANDS 
 59   WALLACE   Luke   NORTHERN IRELAND 
 60   RATCLIFFE   Brandon   NORTH WEST 
 61   CARBIS   Owain   WALES 
 62   DON   Edward   WALES 

 
Document engarde-escrime - 04/05/2014 11:24:25
This document is refreshed every minutes, you can refresh it yourself more frequently