Overall ranking

 Ranking   Name   First name   Country   Club 
 1   DE-ALMEDIA   Dominic      LONDON 
 2   PAGE   James      EASTERN 
 3   DICKINSON   Matthew      NORTH EAST 
 3   THEOTOKIS   Clemente      LONDON 
 5   LITTLE   Jonathan      NORTHERN IRELAND 
 6   LHOSTE   Oscar      LONDON 
 7   WOOLLEY   Aidan      LONDON 
 8   WEEKS   Harry      NORTH EAST 
 9   ATKIN   Sam      YORKSHIRE 
 10   CUSS   David      LONDON 
 11   FARDELL   Felix      EASTERN 
 12   BODELS   Jake      NORTHERN IRELAND 
 13   PALLIER   Sebastian      EASTERN 
 14   JONES   Alexander      NORTH WEST 
 15   JOLLEY   Isaac      SOUTH EAST 
 16   DAWSON   Ashley      NORTH WEST 
 17   ABRAHAMS   Matthew      LONDON 
 18   STEZAKER   Benjamin      LONDON 
 19   WEBSTER   Connor      YORKSHIRE 
 20   WILSON   Samuel      SOUTHERN 
 21   NASH   Thomas      SOUTH WEST 
 22   HEAD   Connor      SOUTH EAST 
 23   YUN-FARMBROUGH   Will      SOUTH EAST 
 24   EHTESHAMI   Ardeshir      NORTH EAST 
 25   GERLACH   Robin      EASTERN 
 26   CROMIE   Eoghan      SOUTH WEST 
 27   GEORGE   Ieuan      SOUTH WEST 
 28   ELLIOTT   Robin      SOUTH EAST 
 29   BROWN   Bomba      EASTERN 
 30   HOWLETT   Edmund      EAST MIDLANDS 
 31   DEERING   Maximilian      SOUTH EAST 
 32   DAVIES   Jack      WALES 
 33   VALETTI   Luca      LONDON 
 34   MCANDREW   Finlay      SCOTLAND EAST 
 35   DRAKE   William      SOUTHERN 
 36   FOAKES   Samuel      SOUTHERN 
 37   TURINO   Callum      SCOTLAND EAST 
 38   FEASTER   Robert      WEST MIDLANDS 
 39   COULSON   Matthew      WEST MIDLANDS 
 40   BIRKETT   James      EASTERN 
 41   GEMMELL   Joshua Ian      WEST MIDLANDS 
 42   WHITTON   Andrew      NORTH EAST 
 43   HEYWOOD   Jamie      SCOTLAND EAST 
 44   HOLT   Billy      EASTERN 
 45   LINDEBAUM   Dennis      EAST MIDLANDS 
 46   BULL   Isaac      YORKSHIRE 
 47   WONG   Ethan      YORKSHIRE 
 48   FARLEY   Cameron      NORTH WEST 
 49   SUMMERFIELD   Dan      EASTERN 
 50   CLAYS   Daniel      WALES 
 51   JEROME   Matthew      LONDON 
 52   CORUM   Alex      SOUTH WEST 
 53   FOREY-MILLER   Jacob      SOUTHERN 
 54   EVANS   Joel      GUERNSEY 
 55   ELGENDI   Adnan      EASTERN 
 55   RUTHERFORD   James      EAST MIDLANDS 
 57   WILLIAMS   Matthew      WALES 
 58   RAYMOND-WELLS   Thomas      SOUTH EAST 
 59   GORLE   Cameron      NORTH WEST 
 60   MANNING   Finn      SOUTH WEST 
 61   PATON   Owen      WALES 
 62   ANWAR   Ismail      SOUTHERN 
 63   SADEGHPOOR   Kyle      SCOTLAND CENTRAL 
 64   DUFFIN-MURRAY   Aneurin      NORTHERN IRELAND 
 65   CORNFORTH   Alisdair      SOUTHERN 
 66   RUDZKI   Jan      WEST MIDLANDS 
 67   LE MAITRE   James      GUERNSEY 
 68   HALL   Jamie      GUERNSEY 
 69   FAWTHROP   Peter      SCOTLAND EAST 
 70   SPARKES   Adam      GUERNSEY 
 71   SCOTLAND   Gregory      EAST MIDLANDS 
 72   VERDON   Paul      NORTHERN IRELAND 
 73   WEBB   Benjamin      WEST MIDLANDS 
 74   NANDLAL-WHITE   Jens      EAST MIDLANDS 

 
Document Engarde - 05/05/2013 19:04:11