Ranking at the end of the poules

 Ranking   Name   First name   Country   Club   Victory/match   Ind.   Hs   Group 
 1   HOLDSWORTH   Bertie      SOUTH WEST   5/5   23   25   qualifier 
 1   HAMILTON   Zachary      WEST MIDLANDS   5/5   23   25   qualifier 
 3   HATELEY   Lucas      WEST MIDLANDS   5/5   19   25   qualifier 
 4   CRAZE   Jamie      SOUTH WEST   5/5   18   25   qualifier 
 5   STIGANT   Devlin      SOUTHERN   5/5   17   25   qualifier 
 6   BOOTE   Alexander      SOUTH WEST   5/5   15   25   qualifier 
 7   DOBEL-OBER   Marius      EAST MIDLANDS   5/5   11   25   qualifier 
 8   ROONEY   Samuel      LONDON   4/5   14   22   qualifier 
 9   JACKSON   Thomas      WALES   4/5   13   22   qualifier 
 10   MITCHELL-GOUGH   Warick      WEST MIDLANDS   4/5   11   23   qualifier 
 11   TALBOT   Henry      WEST MIDLANDS   4/5   10   21   qualifier 
 12   DAVIES   Oscar      SOUTH WEST   4/5   8   22   qualifier 
 13   ROBINSON   Nathaniel      SOUTH EAST   4/5   7   22   qualifier 
 13   JOPLING   Nathan      YORKSHIRE   4/5   7   22   qualifier 
 15   DOWSE   Kieran      SOUTH EAST   4/5   5   22   qualifier 
 16   DINES   Benjamin      SOUTH EAST   3/5   10   23   qualifier 
 17   POCKNELL   Joe      WEST MIDLANDS   3/5   8   22   qualifier 
 18   EDWARDS   Thomas      NORTH WEST   3/5   6   19   qualifier 
 19   TIERNEY   Jack      SOUTH WEST   3/5   3   19   qualifier 
 19   KLEIN   Zachary      LONDON   3/5   3   19   qualifier 
 21   HALLIWELL   Barnaby      WEST MIDLANDS   3/5   2   19   qualifier 
 22   MINION   Louis      YORKSHIRE   3/5   1   19   qualifier 
 23   CARTER   Toby      SCOTLAND CENTRAL   3/5   0   16   qualifier 
 24   CLARKE   Reece      EASTERN   3/5   -2   16   qualifier 
 25   DENNES   Edward      WEST MIDLANDS   3/5   -4   15   qualifier 
 26   EDWARDS   James      NORTH WEST   2/5   -1   17   qualifier 
 27   HERMOLLE   Jai      WALES   2/5   -2   16   qualifier 
 28   SYDYKOV   Samir      SOUTHERN   2/5   -5   17   qualifier 
 29   WESTHEAD   Joe      NORTH WEST   2/5   -5   16   qualifier 
 30   MCCOURT   Brendan      EAST MIDLANDS   2/5   -5   15   qualifier 
 31   TULLY   Jacob      NORTH WEST   2/5   -5   11   qualifier 
 32   GUY   Bryn      EAST MIDLANDS   2/5   -8   14   qualifier 
 33   LE MAITRE   Alexander      GUERNSEY   1/5   -1   19   qualifier 
 34   MARTIN   James      SOUTH EAST   1/5   -4   18   qualifier 
 35   HODSON   James      YORKSHIRE   1/5   -5   17   qualifier 
 36   BENNETT   Tolland      SOUTHERN   1/5   -9   14   qualifier 
 37   HAISER   Alex      EASTERN   1/5   -10   14   qualifier 
 37   HUGHES   Rhys      WALES   1/5   -10   14   qualifier 
 39   WALTON   Matthew      EAST MIDLANDS   1/5   -10   10   qualifier 
 40   OMOBORIOWO   Mark      LONDON   1/5   -14   9   qualifier 
 41   JONES   Peter      JERSEY   1/5   -15   7   qualifier 
 42   JETHWA   Jake      SOUTH WEST   0/5   -11   14   qualifier 
 43   EDWARDS   Danell      LONDON   0/5   -15   10   qualifier 
 44   HALL   James      EASTERN   0/5   -16   9   qualifier 
 45   MCCARTHY   Daniel      EASTERN   0/5   -17   8   qualifier 
 46   CLEELAND   Thomas      NORTHERN IRELAND   0/5   -19   6   qualifier 
 47   MCCLELLAND   Calum      NORTH EAST   0/5   -20   5   qualifier 
 48   LINDSAY   Benjamin      LONDON   0/5   -21   4   qualifier 

 
Document Engarde - 04/05/2013 13:23:19