Ranking at the end of the poules

 Ranking   Name   First name   Country   Club   Victory/match   Ind.   Hs   Group 
 1   WRIGLEY   Joshua      SOUTH WEST   6/6   21   30   qualifier 
 2   SLATER   Philip      NORTHERN IRELAND   6/6   13   27   qualifier 
 3   ANDREWS   Tim      SOUTH WEST   5/6   15   29   qualifier 
 4   STEVENS   Joshua      SOUTH WEST   5/6   15   28   qualifier 
 5   JORDAN   Owen      EAST MIDLANDS   5/6   15   26   qualifier 
 6   SCHNEIDER   Benjamin      SOUTHERN   5/6   12   26   qualifier 
 7   GALLIMORE-TALLEN   William      WEST MIDLANDS   5/6   11   28   qualifier 
 8   EDWARDS   Theo      EAST MIDLANDS   5/6   11   27   qualifier 
 9   WHELAN   Roo      SOUTH WEST   5/6   9   26   qualifier 
 10   PRIOR   Cameron      SOUTH EAST   5/6   7   26   qualifier 
 11   HUGHES   Andrew      SOUTH EAST   5/6   7   21   qualifier 
 12   SINCLAIR   Aml      LONDON   4/6   10   25   qualifier 
 13   DICKSON   Thomas      NORTH EAST   4/6   9   26   qualifier 
 14   WOODLEY   Will      SOUTH WEST   4/6   9   23   qualifier 
 15   REYNOLDS   Jake      WEST MIDLANDS   4/6   8   27   qualifier 
 16   BULMAN   Kai Ellis       NORTH EAST   4/6   5   24   qualifier 
 16   BLUCK   Martin      NORTH WEST   4/6   5   24   qualifier 
 18   MAY   Joseph      NORTH EAST   4/6   4   27   qualifier 
 19   DAWSON   Jack      SOUTHERN   4/6   4   26   qualifier 
 20   BERESFORD-WYLIE   Dax      EAST MIDLANDS   4/6   4   25   qualifier 
 21   LUCAS   Tyler      LONDON   4/6   4   24   qualifier 
 22   CUMMINS   Ryan      JERSEY   4/6   3   26   qualifier 
 23   GOURLEY   Samuel      NORTHERN IRELAND   4/6   3   25   qualifier 
 24   ODGERS   James      SOUTH EAST   4/6   1   20   qualifier 
 25   STEED   Oliver      YORKSHIRE   3/6   7   27   qualifier 
 26   OFOSU-APPEAH   Obuobi      LONDON   3/6   3   27   qualifier 
 27   MULCAHY   Isaac      SOUTH WEST   3/6   3   26   qualifier 
 28   JOHNSON   William      SOUTHERN   3/6   2   25   qualifier 
 29   CAFARO   Jack      WALES   3/6   1   23   qualifier 
 30   CROMIE   Conall      SOUTH WEST   3/6   -3   19   qualifier 
 31   HOPE   Arran      SOUTH EAST   2/6   2   24   qualifier 
 32   THORLEY   Duncan      WEST MIDLANDS   2/6   1   24   qualifier 
 33   BRADY   Joseph      WALES   2/6   -5   20   qualifier 
 34   WHEELER   Zak      EASTERN   2/6   -5   17   qualifier 
 35   MARTYN   George      SOUTHERN   2/6   -9   17   qualifier 
 36   SCHULTE   Max      LONDON   1/6   -6   20   qualifier 
 37   WALWYN   Nathanael      JERSEY   1/6   -9   18   qualifier 
 38   STIENS   Lewis      WALES   1/6   -10   19   qualifier 
 39   BANKS   Joseph      WEST MIDLANDS   1/6   -11   17   qualifier 
 40   EDWARDS   Owen      WALES   1/6   -12   14   qualifier 
 41   TOOLIS   Jonathan      EASTERN   1/6   -13   16   qualifier 
 42   RYERSON STANSFIELD   Felix      SOUTHERN   1/6   -16   12   qualifier 
 43   FERNANDES   Matthew      EAST MIDLANDS   1/6   -17   12   qualifier 
 44   HAYDEN   Octavian      EASTERN   1/6   -17   10   qualifier 
 45   ESSIEN   Tete      SOUTH EAST   1/6   -18   11   qualifier 
 46   MILBURN   Bradley      NORTH EAST   0/6   -13   17   qualifier 
 47   WILSON   Cameron      NORTHERN IRELAND   0/6   -17   13   qualifier 
 48   WEBSTER   Daniel      EAST MIDLANDS   0/6   -18   10   qualifier 
 49   WALKER   Roguen      NORTH WEST   0/6   -25   5   qualifier 

 
Document Engarde - 06/05/2013 13:42:26