Ranking at the end of the poules

 Ranking   Name   First name   Country   Club   Victory/match   Ind.   Hs   Group 
 1   LAWSON   Danielle      WEST MIDLANDS   6/6   22   30   qualifier 
 2   TURLEY   Alix Mary      WEST MIDLANDS   6/6   21   30   qualifier 
 3   STANIER   Lydia      SOUTHERN   6/6   21   27   qualifier 
 4   SANCHEZ-LETHEM   Sara      LONDON   5/5   12   23   qualifier 
 5   ROBERTSON   Emma      SCOTLAND CENTRAL   5/5   9   25   qualifier 
 6   BLACKWOOD   Eleanor      SCOTLAND NORTH   5/6   13   26   qualifier 
 7   PHILLIPSON   Elsa      EASTERN   4/5   14   22   qualifier 
 8   TRENCHARD   Lily-Mae      GUERNSEY   4/5   13   23   qualifier 
 9   CLARKE   Jade      SOUTH WEST   4/5   10   24   qualifier 
 10   HIDE   Amelia      NORTH EAST   4/5   9   21   qualifier 
 11   PLANT   Bethan      SOUTH WEST   4/5   6   19   qualifier 
 12   MATHIEU   Beni      LONDON   4/6   7   24   qualifier 
 13   JEAL   Anna      YORKSHIRE   4/6   6   23   qualifier 
 14   REDIKIN   Sarah      NORTH WEST   4/6   1   24   qualifier 
 15   VINCENT   Hannah      NORTH WEST   4/6   1   22   qualifier 
 16   FERM   Camilla      SOUTH EAST   3/5   8   21   qualifier 
 17   GORDON   Elin      WALES   3/5   6   22   qualifier 
 18   HAMZAOUI   Nour      LONDON   3/5   5   23   qualifier 
 19   BRADLEY   Ellen      SOUTHERN   3/5   5   21   qualifier 
 20   HIDE   Victoria      NORTH EAST   3/5   3   19   qualifier 
 21   HORBURY   Megan      YORKSHIRE   3/5   1   18   qualifier 
 21   BALTAY   Clara      SOUTH EAST   3/5   1   18   qualifier 
 23   KNOWLES   Katie      SCOTLAND NORTH   3/5   -2   19   qualifier 
 24   HIND   Ellie      NORTH EAST   3/5   -4   17   qualifier 
 25   BOYLE   Hannah      EAST MIDLANDS   3/6   0   27   qualifier 
 26   HAMILTON   Chloe      SOUTH WEST   3/6   0   22   qualifier 
 27   MARSTON   Holly      NORTH WEST   3/6   -2   22   qualifier 
 28   WHITFIELD   Madeleine      NORTH EAST   3/6   -4   21   qualifier 
 29   SNELLIN   Holly      SOUTH EAST   3/6   -4   20   qualifier 
 30   JOHNSON   Kerrie      SOUTH EAST   2/5   2   20   qualifier 
 31   WILLIAMS   Emma      YORKSHIRE   2/5   1   20   qualifier 
 32   RAWLINS   Katie      WALES   2/5   0   17   qualifier 
 33   DULAC   Emma      LONDON   2/5   -1   19   qualifier 
 34   WAKEFIELD   Rebecca      WEST MIDLANDS   2/5   -2   19   qualifier 
 35   CHOY   Naomi      EASTERN   2/5   -2   18   qualifier 
 36   SILVEY   Rachel      EAST MIDLANDS   2/5   -2   16   qualifier 
 37   COCKER   Clare      WEST MIDLANDS   2/5   -9   13   qualifier 
 38   GILBERT   Keziah      NORTH EAST   2/6   1   23   qualifier 
 39   GRAINGER   Ashlee      SOUTHERN   2/6   -4   20   qualifier 
 40   BEADLE   Charlotte      SOUTH EAST   2/6   -7   19   qualifier 
 41   DUGGAN   Lauren      NORTH WEST   1/5   -9   13   qualifier 
 42   TARPEY   Aisling      WALES   1/5   -13   10   qualifier 
 43   HILL   Heulwen      WALES   1/6   -8   19   qualifier 
 44   POPLAWSKA   Agata      EAST MIDLANDS   1/6   -12   16   qualifier 
 45   BARLOW-HALL   Cassie      YORKSHIRE   1/6   -15   12   qualifier 
 46   MCCORMACK   Amelia      EAST MIDLANDS   0/5   -12   13   qualifier 
 47   INGOLDSBY   Rebecca      SOUTH WEST   0/5   -12   10   qualifier 
 48   WINAND   Eleana      EASTERN   0/5   -16   9   qualifier 
 49   CAYLEY   Catriona      SOUTHERN   0/6   -17   13   qualifier 
 50   WOODHOUSE   Polly      WEST MIDLANDS   0/6   -20   10   qualifier 
 51   PAGAN   Katie      WEST MIDLANDS   0/5   -21   4   qualifier 

 
Document Engarde - 04/05/2013 10:58:02