Ranking at the end of the poules

 Ranking   Name   First name   Country   Club   Victory/match   Ind.   Hs   Group 
 1   DMOCHOWSKA   Bella      LONDON   6/6   23   30   qualifier 
 2   BEARDMORE   Kate      LONDON   5/5   21   25   qualifier 
 3   STANIER   Lydia      SOUTHERN   6/6   20   29   qualifier 
 4   PANDE   Avni      YORKSHIRE   5/5   20   25   qualifier 
 5   EDWARDS   Asha      NORTH EAST   6/6   19   30   qualifier 
 6   WHITFIELD   Madeleine      NORTH EAST   5/5   14   22   qualifier 
 7   COPE   Aimee      NORTH WEST   5/5   11   25   qualifier 
 8   CLARKE   Jade      SOUTH WEST   5/6   23   28   qualifier 
 9   KURTIS   Emma      YORKSHIRE   5/6   16   26   qualifier 
 10   MOSS   Amber      YORKSHIRE   5/6   15   29   qualifier 
 11   MORRISON   Ailsa      SCOTLAND EAST   5/6   15   28   qualifier 
 12   BEATTIE   Keziah      NORTHERN IRELAND   5/6   12   25   qualifier 
 13   O’DONNELL   Niamh      SCOTLAND CENTRAL   4/5   14   22   qualifier 
 14   TAYLOR   Lucy      NORTHERN IRELAND   4/5   11   22   qualifier 
 15   FEKLISTOVA   Katrina      EASTERN   4/5   10   21   qualifier 
 16   PHILLIPSON   Elsa      EASTERN   4/6   7   24   qualifier 
 17   TURLEY   Alix      WEST MIDLANDS   4/6   5   22   qualifier 
 18   KURTIS   Lucy      YORKSHIRE   4/6   4   22   qualifier 
 19   OWEN-SINCLAIR   Olivia      WEST MIDLANDS   4/6   2   25   qualifier 
 20   GRANVILLE   Rhiannon      SOUTH WEST   3/5   9   23   qualifier 
 21   GILBOURNE-REED   Elizabeth Georgina      EAST MIDLANDS   3/5   9   18   qualifier 
 22   ELLIS   Bethany      WEST MIDLANDS   3/5   8   20   qualifier 
 23   TAYLOR   Tiffany      SOUTHERN   3/5   2   17   qualifier 
 24   PLANT   Bethan      SOUTH WEST   3/6   2   22   qualifier 
 25   WOODIWISS   Zoe      EAST MIDLANDS   3/6   0   21   qualifier 
 26   MURRAY   Grace      SOUTHERN   3/6   -1   19   qualifier 
 27   SHIRLEY-PRIEST   Harriett      WEST MIDLANDS   3/6   -6   17   qualifier 
 28   SUMPTION   Fleur      EASTERN   2/5   0   17   qualifier 
 29   HAYWARD-BROWN   Magdalene      SOUTH WEST   2/5   0   15   qualifier 
 30   BEGBOUR   Lauren      SOUTHERN   2/5   -2   14   qualifier 
 31   PHILPOT   Rachel      NORTHERN IRELAND   2/5   -3   14   qualifier 
 32   SHIPLEY   Zoe      EASTERN   2/5   -5   16   qualifier 
 33   HILL   Heulwen      WALES   2/5   -10   8   qualifier 
 34   SNELLIN   Holly      SOUTH EAST   2/6   -2   16   qualifier 
 35   FINCHAM   Pippa      WALES   2/6   -6   18   qualifier 
 36   WEBB   Georgia      NORTH EAST   2/6   -7   19   qualifier 
 37   DUGGAN   Lauren      NORTH WEST   2/6   -8   18   qualifier 
 38   PLUMB   Camilla      SOUTH EAST   2/6   -9   14   qualifier 
 39   ARCHER   Jessica      NORTH WEST   1/5   -8   13   qualifier 
 40   HUGHES   Katharine      SOUTH EAST   1/5   -11   11   qualifier 
 41   TIDMARSH   Lauren      LONDON   1/5   -13   8   qualifier 
 42   BARNARD   Lucy      NORTH EAST   1/5   -14   10   qualifier 
 43   FAIRMAN   Victoria      SOUTHERN   1/6   -7   19   qualifier 
 44   HARVIE   Eleanor      SOUTH EAST   1/6   -12   17   qualifier 
 45   GOOLDEN   Emily      YORKSHIRE   1/6   -12   13   qualifier 
 46   FITZGERALD   Mila      LONDON   0/6   -18   12   qualifier 
 47   BUHAENKO   Alice      NORTH EAST   0/5   -20   5   qualifier 
 47   BEDSON   Amelia      WEST MIDLANDS   0/5   -20   5   qualifier 
 49   JOHNSTONE   Daniela      EAST MIDLANDS   0/6   -21   9   qualifier 
 50   CAMPBELL   Emma      NORTHERN IRELAND   0/5   -23   1   qualifier 
 51   ABBOTT   Paige      EAST MIDLANDS   0/6   -25   5   qualifier 
 52   STANLEY   Abigail      NORTH WEST   0/6   -29   1   qualifier 

 
Document Engarde - 04/05/2013 17:20:16