Ranking at the end of the poules

 Ranking   Name   First name   Country   Club   Victory/match   Ind.   Hs   Group 
 1   CURRAN JONES   Tomas      LONDON   6/6   15   30   qualifier 
 2   BOLTON   Matt      EAST MIDLANDS   5/5   14   22   qualifier 
 3   WORMAN   Craig      SOUTH WEST   5/6   14   29   qualifier 
 4   NICHOLS   Harrison      SOUTH EAST   5/6   12   28   qualifier 
 5   TIDMARSH   Ned      LONDON   5/6   9   27   qualifier 
 6   BOYLE   Sam      EAST MIDLANDS   5/6   7   27   qualifier 
 7   BARNES   Jahmal      LONDON   5/6   5   27   qualifier 
 8   HOFFMANN   Thomas      SCOTLAND NORTH   4/6   10   28   qualifier 
 9   MYERS   Joshua      EAST MIDLANDS   4/6   9   27   qualifier 
 10   GREALEY   William      SOUTH EAST   4/6   8   25   qualifier 
 11   CHRISTIE   Ed      JERSEY   4/6   3   22   qualifier 
 12   SWAN   Alex      EASTERN   4/6   2   25   qualifier 
 13   CHAN   Herman      SOUTHERN   4/6   1   26   qualifier 
 14   DUGGAN   Matthew      NORTH WEST   4/6   0   21   qualifier 
 15   BAYNE   Max      SOUTH EAST   3/5   5   20   qualifier 
 16   RAGAZZONI   Gian Luca      LONDON   3/5   2   19   qualifier 
 17   BRADLEY   Sam      SOUTH WEST   3/6   6   23   qualifier 
 18   SMITH   Hugo      SOUTH EAST   3/6   0   23   qualifier 
 19   HYATT   Tom      SOUTHERN   3/6   -3   22   qualifier 
 20   STIGANT   Liam      SOUTHERN   2/5   -1   20   qualifier 
 21   BARTLETT   Alex      YORKSHIRE   2/5   -7   14   qualifier 
 22   HUARD   Philip      EASTERN   2/6   -3   23   qualifier 
 23   STUART   Jamie      SOUTH EAST   2/6   -3   22   qualifier 
 24   PARR   William      SOUTH WEST   2/6   -3   21   qualifier 
 25   GODMAN   Charlie      WEST MIDLANDS   2/6   -5   17   qualifier 
 26   HILL   Michael      JERSEY   2/6   -6   21   qualifier 
 27   ATKIN   Ben      YORKSHIRE   2/6   -6   20   qualifier 
 28   PRITCHETT   Jonathan      SOUTH WEST   1/6   -8   19   qualifier 
 29   WONG   Herman      EAST MIDLANDS   1/6   -9   20   qualifier 
 30   LYNCH   Matthew      WEST MIDLANDS   1/6   -12   17   qualifier 
 31   BLACKMORE   Noah      SOUTHERN   1/6   -13   15   qualifier 
 32   CHENG   Arthur      WEST MIDLANDS   0/6   -12   18   qualifier 
 33   JOHNSON   Daniel      WEST MIDLANDS   0/5   -13   12   qualifier 
 34   HUXLEY   Oscar      EAST MIDLANDS   0/6   -18   12   qualifier 

 
Document Engarde - 04/05/2013 17:29:03