British Youth Championships 2014
Under 18 Girls Foil
English Institue of Sport, Sheffield
Saturday 3rd May 2014

      Tableau of 32

    Tableau of 32     Tableau of 16   Tableau of 8   Semi-finals   Final
 CHART Yvonne   SOUTH WEST  
          CHART Yvonne 
32                              
            CHART Yvonne 
17   BRENDLER-SPAETH Celine   WALES          15/2
          BRENDLER-SPAETH Celine      
16   ABRAHAMS Sophie   LONDON     15/10     
              CHART Yvonne 
 EDWARDS Asha   NORTH EAST            15/2
          EDWARDS Asha           
24   HASHMI Alfaiya   EASTERN     15/3          
            PHILLIPSON Elsa      
25   HUBNER Imogen   EASTERN          15/13     
          PHILLIPSON Elsa        
 PHILLIPSON Elsa   EASTERN     15/3       
                CHART Yvonne 
 MORRISON Ailsa   SCOTLAND EAST              15/8
          MORRISON Ailsa             
28                      
            MORRISON Ailsa           
21   WILKINSON Jodie   EAST MIDLANDS          14/13          
          HAYWARD-BROWN Magdalena                
12   HAYWARD-BROWN Magdalena   SOUTH WEST     15/8               
              DMOCHOWSKA Bella      
13   SUDDERICK Zoe   SOUTHERN            15/6     
          SUDDERICK Zoe             
20   OWEN-SINCLAIR Olivia   WEST MIDLANDS     15/4            
            DMOCHOWSKA Bella        
29                15/10       
          DMOCHOWSKA Bella          
 DMOCHOWSKA Bella   LONDON             
                  CHART Yvonne 
 BEARDMORE Kate   LONDON                15/6
          BEARDMORE Kate          
30                   
            LINTON Ceri        
19   HALL Aurelia   EAST MIDLANDS          15/7       
          LINTON Ceri             
14   LINTON Ceri   YORKSHIRE     15/2            
              CLARKE Jade      
11   BRUNNSTORM Ebba   LONDON            15/7     
          BRUNNSTORM Ebba                
22   CAYLEY Catriona   SOUTHERN     15/4               
            CLARKE Jade           
27   HORN Emily   EASTERN          15/6          
          CLARKE Jade             
 CLARKE Jade   SOUTH WEST     15/2            
                SMITH Katie 
 FEKLISTOVA Katrina   EASTERN              15/9
          FEKLISTOVA Katrina        
26   CHILTON Sophie   NORTH EAST     15/1       
            FEKLISTOVA Katrina      
23   BIRCH Danielle   WEST MIDLANDS          15/5     
          KURTIS Emma           
10   KURTIS Emma   YORKSHIRE     15/1          
              SMITH Katie 
15   BARNARD Lucy   NORTH EAST            15/10
          BEGBOUR Lauren      
18   BEGBOUR Lauren   SOUTHERN     15/7     
            SMITH Katie 
31                15/6
          SMITH Katie 
 SMITH Katie   SCOTLAND EAST    

 
Document engarde-escrime - 04/05/2014 09:43:46
This document is refreshed every minutes, you can refresh it yourself more frequently