GREAT BRITAIN JUNIOR WOMENS EPEE CHAMPIONSHIPS 2010

Overall ranking

 Ranking   Name   First name   Country   Club 
 1   RADFORD   Amy      MALVERN 
 2   THOMAS   Rebecca      TIGER SWORD CLUB 
 3   CHANG   Caitlin      HARROGATE FENCING CLUB 
 3   MACKINNON   Leonora      MALVERN 
 5   ST CLAIR-JONES   Sophie      REDHILL & REIGATE EPEE CLUB 
 6   DENHAM   Antonia Jane      UNATTACHED 
 7   POWELL   Elisabeth      TEAM MELIA 
 8   MAYLE   Rebecca      READING FENCING CLUB 
 9   HARVEY   Abigail Rose      TEAM NEWCASTLE 
 10   MOISEIWITSCH   Nina      ALDERSHOT FENCING CLUB 
 11   JOWSEY   Molly      SKIPTON FENCING CLUB 
 12   YOUNG   Katrina      BATH SWORD CLUB 
 13   SMITH   Elizabeth      STOURPORT FENCING CLUB 
 14   MCGEEVER   Jenny      WELLINGTON SWORDS 
 15   HARRIS   Fiona      HARROGATE FENCING CLUB 
 16   SUMMERS   Francesca      MALVERN 
 17   BARRINGTON   Georgina      PLYMOUTH 
 18   SMITH   Katrina      TRURO FENCING CLUB 
 19   GALTREY   Jodie      HARROGATE FENCING CLUB 
 19   WIVELL   Madeleine      HARROGATE 
 21   STEAD   Imogen      KIMBERLEY FENCING CLUB 
 22   KETTLE   Gabriela      TEAM MELIA 
 23   TOWNSEND   Sophie      WELLINGTON SWORDS 
 24   BIRD   Florence      MILLFIELD SCHOOL 
 25   JONES   Caitlin      SALLE ETON 
 26   CORMACK   Eleanor      KENILWORTH SWORD FENCING CLUB 
 27   LAMB   Fawn      MALVERN 
 28   BISSETT   Christiana      BELLAHOUSTON 
 29   STRATFORD   Miranda      SALLE KISS FENCING CLUB 
 30   FULLER   Lydia      DUROVERNUM 
 31   DAVEY   Natalia      BEDFORD 
 32   PIPES   Georgia      HARROGATE FENCING CLUB 
 33   HUTTER   Clara      CITY OF LONDON FREEMEN'S SCHOOL 
 34   PIPES   Laura      HARROGATE FENCING CLUB 
 35   O'NEILL   Joelle      HARROGATE FENCING CLUB 
 36   BOWERS   Jacquelynne      SALLE ETON FENCING CLUB 
 37   GREETHAM   Sadie      HARROGATE FENCING CLUB 
 38   ROSS   Fiona      ALDERSHOT 
 39   DAVIES-GREGORY   Katie      PLYMOUTH 
 39   LINDSAY   Georgina      ROOM ONE ON ONE:SALLE HARNISH 
 41   DOUGLAS   Rebecca      SALLE ETON FENCING CLUB 
 42   LORYMAN   Hannah      SKIPTON 
 43   IRWIN   Ellie      REDHILL & REIGATE EPEE CLUB 
 44   RUSSELL   Charlotte      MALVERN 
 45   DWORKIN   Sasha      ACTIV8 
 45   GUNDRY   Jessica      WELLINGTON SWORDS 
 47   JAMES   Martha      DDRAIG WERN GWERNYFED 
 48   WARDLE   Charlotte      REDHILL & REIGATE EPEE CLUB 
 49   TURNER   Alexandra      THE CUSTODIANS FENCING CLUB 
 50   GOURLEY   Sarah      TEAM NEWCASTLE 
 51   SUMERAY   Jasmine      OXFORD 
 52   WALSH   Hannah      BATH SWORD 
 53   LAMBERT   Justine      THE KING'S SCHOOL FENCING CLUB 
 54   FREWIN   Gemma      REDHILL AND REIGATE 
 55   JACKSON   Anna      FOYLE & LONDONDERRY COLLEGE 
 56   MCSORLEY   Eimile      FOYLE & LONDONDERRY COLLEGE 
 57   RICHARDSON   Emily      WELLINGTON SWORDS 
 57   WOODROW   Megan      PLYMOUTH 
 57   DULAC   Emma      ESCRIME ACADEMY 
 60   MANUEL   Venetia      MILLFIELD SCHOOL 
 61   SUMMERS   Georgina      MALVERN 
 62   NESBITT   Hannah      TEAM NEWCASTLE 
 63   VINEBERG   Jennifer      TEAM NEWCASTLE 
 64   YEATS   Heather      EDINBURGH 
 65   RAWLINGS   Katie      DDRAIG WERN GWERNYFED 
 66   MCCAFFERTY   Lucia      FOYLE FENCING CLUB 
 67   CRANK   Tara      TIGER SWORDS 
 68   ROBINSON   Elinor      CARDIFF 
 69   KAMAT   Maya      WALLACE FENCING ACADEMY 
 70   STIRLING   Morven      EFC 
 71   RAZEY   Rebecca      PLYMOUTH FENCING CLUB 
 72   WRIGHT   Aine      THE KING'S SCHOOL FENCING CLUB 

 
Document Engarde - 03/10/2010 22:53:19